Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wodny pokój nr 1.

Go down 
+2
Umiko
Torazo
6 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorWiadomość
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 16 Icon_minitimePon Kwi 01, 2013 1:22 pm

Zamruczałem cicho do jego ucha. Zerknąłem na niego i pocałowałem go czule.
-Ach tak.?
Uśmiechnąłem się i złapałem za brzegi swojej koszulki ściągając ją z siebie i zwiniętą w kulkę rzucając w kąt łazienki. Objąłem Umiko w pasie i przysunąłem bliżej siebie stykając się z nim klatką. Wpiłem się w jego wargi całując go zachłannie i namiętnie.
-Pragną cię..
Wymruczałem w jego usta przygryzając jego dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 16 Icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 6:23 am

Zamruczałem widząc widząc jego nagi tors. Zagryzłem wargę i już po chwili poczułem jego wargi. Zarzuciłem mu ręce na szyję i zacząłem przyjmować jego pocałunki.Takie namiętne, takie zachłanne. Otarłem się o niego mrucząc w jego usta. Pragnę go, chce go tu i teraz.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 16 Icon_minitimeCzw Kwi 11, 2013 4:04 pm

Zamruczałem pogłębiając pocałunek. Zsunąłem ręce z jego tali i dobrałem się do jego spodni. Czułości czułościami, ale Umine w każdej chwili może się obudzić, a ja nie chcę zostać z problemem. Palcami zgrabnie odpiąłem mu spodnie i zsunąłem je wraz z bielizną. Przeniosłem pocałunki na jego szyję robiąc na niej kilka malinek. Uśmiechnąłem się zadziornie i uszczypnąłem go w pośladek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodny pokój nr 1. - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 16 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wodny pokój nr 1.
Powrót do góry 
Strona 16 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» Pokój Pierwszy
» Pokój Ósmy
» Pokój Drugi
» Pokój Trzeci
» Pokój Pierwszy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Pierwsze Piętro-
Skocz do: