Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wodny pokój nr 1.

Go down 
+2
Umiko
Torazo
6 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeSob Mar 23, 2013 6:56 pm

Widząc jak mały podwija koszulkę Umiko i zaczyna ssać jego sutek wybuchłem niekontrolowanym śmiechem. Zakryłem usta dłonią próbując się uspokoić. Gdy już się ogarnąłem spojrzałem na ukochanego....i momentalnie słabo mi się zrobiło. Wykrzywiłem się w geście niezrozumienia patrząc jak Umine pije....jego mleko...? Etto.. Umiko..daje mleko.? Ale że jak to.? No wiem, że robi za kobietę w związku..ale nie myślałem, że tak dosłownie... Pominę to. Chociaż... Tego się nie da pominąć.! Przecież to nienormalne.! Chyba, że jego ojciec był trytonem, a matka..... krową.? Nie. To by było głupie. Westchnąłem ciężko i spojrzałem na Umiko.
-Czy te tabletki mają jakieś skutki uboczne.?
Spytałem rozbawiony przekręcając głowę w prawo wyczekując odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeSob Mar 23, 2013 7:05 pm

Nadąłem poliki i spojrzałem na Java po czym podszedłem do niego.
-Nie wiem...ale wychodzi na to, że zapomnieli wspomnieć na opakowaniu, że po zażyciu będę mlekodajną krową- nadąłem poliki.
-Sutki mnie bolą- mruknąłem niezadowolony.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeSob Mar 23, 2013 7:15 pm

Uśmiechnąłem się lekko i delikatnie przytuliłem do siebie Umiko. Pogłaskałem go po plecach i pocałowałem w czubek głowy.
-Biedaku..nie jesteś krową. Jesteś wyjątkowym..mężczyzną.
Uśmiechnąłem się i spojrzałem w kierunku śpiącego malucha.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeSob Mar 23, 2013 7:53 pm

-Mężczyzną, akurat- mruknąłem nadymając poliki. Wtuliłem się w niego i syknąłem cicho kiedy przycisnąłem się do niego. Cholerne sutki...bolą. Zerknąłem na Java i cmoknąłem go w usta.
-Wiesz, mały śpi- mruknąłem i uśmiechnąłem się do niego.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeNie Mar 24, 2013 2:32 pm

Zaśmiałem się cicho i pocałowałem go czule pomrukując cicho. Po jakimś czasie odsunąłem się od niego i spojrzałem mu w oczy uśmiechając się delikatnie. Czułym gestem pogłaskałem ukochanego po plecach i nachyliłem się do jego ucha.
-Więc jak moje kochanie chce spożytkować ten czas przeznaczony tylko dla nas..?
Wymruczałem mu do ucha delikatnie przygryzając jego płatek. Instynktownie zerknąłem w kierunku łóżeczka spoglądając na malucha. Uśmiechnąłem się do siebie i zacząłem się kołysać na boki z Umiko w ramionach. Wtuliłem nos w zagłębienie jego szyi czekając na jakże pasjonującą odpowiedź..
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeNie Mar 24, 2013 6:38 pm

Uśmiechnąłem się i zamruczałem kiedy szeptał mi do ucha.
-Moglibyśmy się pobawić- wymruczałem z uśmiechem. Po chwili pogłaskałem go po głowie i uśmiechnąłem się.
-Niczym dziecko- zaśmiałem się -Ciebie też mam karmić?- zażartowałem.
Powrót do góry Go down
Neko

Neko


Liczba postów : 24
Join date : 12/01/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeNie Mar 24, 2013 11:07 pm

Javier Trevor: Słysząc jego propozycję parsknąłem śmiechem i spojrzałem na niego z łagodnym uśmiechem.
-Podobno sutki cię bolą.
Zaśmiałem się wesoło uważając przy tym by nie obudzić malucha. Przytuliłem do siebie Umiko i pogłaskałem go po plecach. Uśmiechnąłem się kącikiem ust i czule pocałowałem go w czubek głowy.


Ostatnio zmieniony przez Neko dnia Nie Mar 24, 2013 11:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeNie Mar 24, 2013 11:13 pm

-Ano bolą- wymruczałem wtulając się w niego.
-Ale pobawić się możemy- mruknąłem ocierając się lekko o niego. Eh, no co ja poradzę, że mam na niego ochotę 24h na dobę? A teraz jest dziecko i trzeba ograniczać.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeNie Mar 24, 2013 11:24 pm

Zamruczałem cicho tuląc go do siebie.
-Ano.. Można.
Wymruczałem mu do ucha niższym tonem przygryzając jego płatek.
-Może kiedyś trzeba by wynająć ''wujka Tsunę'' jako opiekunkę.? Moglibyśmy spędzić więcej czasu razem.
Wyszeptałem mu na ucho liżąc je koniuszkiem języka jedną z dłoni ściskając jego pośladek.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeNie Mar 24, 2013 11:29 pm

-Trzeba będzie- zaśmiałem się i zadrżałem czując jego język.
Wtuliłem się mocno w niego i polizałem go po szyi.
-Ale nie możemy bawić się tu...mały może się obudzić- wymruczałem i zostawiłem na jego szyi malinkę.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeNie Mar 24, 2013 11:34 pm

Westchnąłem ciężko spoglądając na łóżeczko pomrukując cicho na czyny Umiko.
-Znowu będę musiał chodzić przez ciebie w bandamkach, bo mały będzie się pytać co nie tak z moją szyją.
Nadymałem policzki i zaśmiałem się cicho by nie obudzić malca. Zerknąłem na ukochanego dalej tuląc go do siebie.
-To gdzie proponujesz iść.? Do łazienki.? A może do Narni.?
Zaśmiałem się wesoło spoglądając na Umiko i wyczekując odpowiedzi..
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeNie Mar 24, 2013 11:41 pm

-Hmm, a wiesz gdzie znajduje się przejście do Narnii?- zaśmiałem się. Złapałem go za rękę i wciągnąłem go do łazienki.
-No cóż musimy tutaj się pobawić- uśmiechnąłem się i pocałowałem go delikatnie.
-Kocham Cię- wymruczałem.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeNie Mar 24, 2013 11:48 pm

-Nie wiem, ale zawsze można poszukać.
Uśmiechnąłem się szeroko i posłusznie poszedłem za chłopakiem do łazienki. Zamknąłem za sobą drzwi i podszedłem bliżej Umiko obejmując go w pasie i przysuwając go bliżej siebie. Pocałowałem go czule.
-No cóż. Jakoś damy sobie radę.
Zaśmiałem się wesoło i zmierzyłem wzrokiem pomieszczenie wracając do Umiko. Uśmiechnąłem się do niego i znów go pocałowałem pomrukując cicho.
-Kocham Cię.
Wymruczałem mu w usta. Zamknąłem oczy i delikatnie wsunąłem język do jego ust po raz kolejny badając jego podniebienie i policzki.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeNie Mar 24, 2013 11:54 pm

Zamruczałem w jego usta i bawiłem się jego językiem. Kiedy oderwałem się od niego spojrzałem w jego oczy. Uśmiechnąłem się i zacząłem podgryzać jego szyję. Moje ręce wkradły się pod jego koszulkę badając jego tors.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimePon Mar 25, 2013 12:02 am

Mruczałem niczym kotek zadowolony jego czynami. Wsunąłem dłonie pod jego koszulkę opuszkami palców pieszcząc jego plecy wzdłuż kręgosłupa. No cóż. Niestety tylko na tyle mogłem sobie w tej chwili pozwolić. Bolące sutki.. To musi być przykre. Zaraz, zaraz.. Chyba nie karmił małego jednym i drugim na raz, więc jak oba mogą go boleć.?! ... Nie ważne. Pomińmy.. Chociaż mogło mi coś umknąć.. Nie. Wątpię. Dobra.. Później się to wyjaśni..
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimePon Mar 25, 2013 12:09 am

Spojrzałem na niego i zarumieniłem się nieco. Odsunąłem się od niego i zdjąłem bluzkę. Popatrzyłem na swoje sutki i nadąłem poliki.
-Zobacz jak nabrzmiały- mruknąłem nadymając poliki niczym chomik. Bolało jak cholera.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimePon Mar 25, 2013 12:23 am

W ciszy przyglądałem się czynom Umiko. Gdy zdjął koszulkę zerknąłem na jego klatkę i uśmiechnąłem się pod nosem. Zbliżyłem się i objąłem go w pasie kładąc probę na jego ramieniu.
-Pocałować.? Może przestanie boleć..
Wymruczałem mu cicho na ucho. Zaśmiałem się wesoło i pocałowałem Umiko w szyję chichocząc cicho.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimePon Mar 25, 2013 6:28 am

Mruknąłem coś pod nosem,
-Ciebie to może śmieszy, ale to na prawdę nic przyjemnego...i tak poproszę całuska to może przestanie- wymruczałem patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimePon Mar 25, 2013 6:52 pm

Uśmiechnąłem się do niego i czule ucałowałem jago usta.
-Przepraszam, już nie będę.
Szepnąłem mu do ucha i znów go pocałowałem. Zsunąłem usta wzdłuż linii jego szczęki sunąc przez szyję i obojczyk na klatkę chłopaka. Uśmiechnąłem się lekko i delikatnie musnąłem ustami jego sutki obejmując go rękoma w talii i podnosząc do góry. Spojrzałem w jego złote oczy i czule ucałowałem jego usta.
Powrót do góry Go down
Umine.

Umine.


Liczba postów : 29
Join date : 17/03/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimePon Mar 25, 2013 7:50 pm

Spał dość spokojnie jak na niemowlaka, co jakiś czas gawożył po swojemu przez smoczek przytulajac do siebie misia i pieluszkę jednocześnie. Obrócił się na bok a potem na brzuchu, po chwili stwierdził,że jest mu wygodnie w takiej pozycji i ponownie zasnal zmeczony.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimePon Mar 25, 2013 10:43 pm

Zamruczałem zadowolony czując jak delikatnie pieści moją skórę. Jęknąłem cichuteńko kiedy musnął moje sutki. Spojrzałem na niego i zamruczałem mu w usta całując go namiętnie i zachłannie.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeWto Mar 26, 2013 12:50 am

Odwzajemniałem pocałunki równie namiętnie co Umiko mrucząc cicho z zadowolenie. Wzmocniłem nico uścisk trzymając go pewniej w swych ramionach. Uśmiechnąłem się lekko przygryzając jego dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeCzw Mar 28, 2013 8:29 pm

Całowałem go namiętnie mrucząc przy tym. Wtuliłem się niemal w niego. Oderwałem się od jego ust i spojrzałem mu w oczy.
-Kocham Cię- wymruczał zadowolony.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeCzw Mar 28, 2013 8:34 pm

Uśmiechnąłem się zadowolony i przytuliłem go do siebie pomrukując cicho czując przyjemne ciepełko. Odsunąłem się nieco.
-Kocham Cię.
Wymruczałem patrząc w jego złote oczy. Uśmiechnąłem się kącikiem ust i czule cmoknąłem go w sam czubeczek jego zgrabnego noska.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitimeSob Mar 30, 2013 11:34 pm

Obejmując go tak wsunąłem ręce pod jego bluzkę i przejechałem po jego plecach. Uśmiechnąłem się po czym polizałem po szyi. Przyssałem się do jego skóry i zostawiłem na niej malinkę.
-Pragnę cię- wymruczałem i przeniosłem dłonie na jego tors.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodny pokój nr 1. - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wodny pokój nr 1.   Wodny pokój nr 1. - Page 15 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wodny pokój nr 1.
Powrót do góry 
Strona 15 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Pokój Pierwszy
» Pokój Ósmy
» Pokój Drugi
» Pokój Trzeci
» Pokój Pierwszy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Pierwsze Piętro-
Skocz do: