Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój Drugi

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 542
Join date : 08/12/2012
Age : 29

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeSob Gru 08, 2012 9:41 pm

Na ścianach jest piękną mozajkę, jasno-brązowa farba z ciemno brązową , na ścianie tworzy piękne znaki magiczne, każda osoba magiczna może przeczytać słowa "Magia istnieje wystarczy uwierzyć". Wchodząc do pokoju po prawej stronie stoi duża szafa, spokojnie wpakują się do niej dwie osoby. Po prawej i lewej stronie stoją dwa łóżka jednoosobowe. Nad łóżkami wiszą pólki na książki, obok łóżka jest mała szafka. Na ziemi jest duży czarno-czerwony puchaty dywan.Obok lewego łóżka są drzwi do łazienki gdzie jest wanna dwuosobowa, prysznic, umywalka i oczywiście ubikacja.

~Neito
~Dimitry Darow


Ostatnio zmieniony przez Tsuna dnia Nie Gru 16, 2012 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://magia-jest-wsrod-nas.forumpolish.com
Neito

Neito


Liczba postów : 57
Join date : 15/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 9:52 pm

Stanąłem przed drzwiami, z niewielką torbą na ramieniu, wzdychając cicho. Powoli otworzyłem drzwi, wchodząc do środka, na moje szczęście nie miałem jeszcze współlokatora. Bez słowa podszedłem do szafy i rozpakowałem swoje rzeczy po jej prawej stronie. Zostało mi tylko kilka książek, horrorów. Postawiłem je na półce nad łóżkiem po prawej. Po odłożeniu książek położyłem się na łóżku, przykryłem i po chwili zasnąłem.


Ostatnio zmieniony przez Neito dnia Pią Gru 21, 2012 1:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dimitry Darow

Dimitry Darow


Liczba postów : 33
Join date : 16/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeNie Gru 16, 2012 9:42 pm

Podróż zajęła sporo czasu, co nie było jednak takie dziwne, biorąc pod uwagę iż nawet nie planował zatrzymania w owym zamku. Może nawet pomyśli nad dłuższym pobytem? Ale to się dopiero okaże. Dimitry stanął właśnie przed drzwiami pokoju, w którym miał nadzieję spędzić trochę czasu. Wszedł do środka, wcześniej wzdychając lekko i otwierając drzwi kluczem. Będąc w całkiem dobrze urządzonym wnętrzu, dostrzegł na jednym z pojedynczych dwóch łóżek jakąś zakopaną pod kołdrą postać. Z ciekawości podszedł nieco bliżej, targając za sobą obszerny bagaż.
- 'Całkiem słodki młodzieniec...' - pomyślał. Odstawił torby przy wolnym posłaniu. Zaczął rozpakowywanie swych rzeczy po półkach i w szafie...
Powrót do góry Go down
Neito

Neito


Liczba postów : 57
Join date : 15/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimePon Gru 17, 2012 6:49 am

Obudziły, mnie dźwięki z pokoju, nic dziwnego miałem lekki sen. Wstałem do siadu, przecierając oczka. Moją uwagę od razu zwróciła postać przy szafie. ~Nowy współlokator? Wypadałby się chyba przywitać - Pomyślałem sobie. Po krótkiej chwili zawahania wykrztusiłem z siebie : - Ano, dzień...dobry... - Może mało ale już coś. Rozpoczęcie rozmowy to coś dziwnego w moim wypadku, ale coż kultura tego wymaga.
Powrót do góry Go down
Dimitry Darow

Dimitry Darow


Liczba postów : 33
Join date : 16/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimePon Gru 17, 2012 5:47 pm

Słysząc za sobą ciche przywitanie, półdemon spojrzał przez swoje ramię z zaciekawieniem. Uśmiechnął się przyjaźnie, mrużąc przy tym złote oczy.
- Dobry. Skoro w końcu się obudziłeś, to możemy nareszcie się poznać. - zauważył nadal przyjemnym tonem i zostawił pakowanie rzeczy na chwilę. Podszedł bliżej współlokatora. - Jestem Dimitry Darow. - brunet przedstawił się uprzejmie, wyciągając do małego dłoń. Od zawsze był kulturalny, a zwłaszcza do obcych.
Powrót do góry Go down
Neito

Neito


Liczba postów : 57
Join date : 15/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimePon Gru 17, 2012 6:02 pm

- Neitoshi...Kuroi. - Przedstawiłem się, niepewnie podając dłoń Dimitry'emu. Z bliska wyglądał na przystojnego. Moją uwagę najbardziej przykuły jego złote oczy, bardzo ładnie kontrastowały z jego ciemnymi włosami. Nieświadomie przez cały czas patrzyłem w jego oczy.
Powrót do góry Go down
Dimitry Darow

Dimitry Darow


Liczba postów : 33
Join date : 16/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimePon Gru 17, 2012 7:50 pm

Widząc jak się przygląda, nie miał zamiaru mu w tym przeszkadzać, również patrzył więc w oczy chłopca. Trzeba przyznać, że zainteresowały one półdemona; koloru smutnego, głębokiego błękitu... Twarz zaś delikatna, wyrażająca te same uczucia - jakby miał zaraz się rozpłakać. Co jak co, ale to przyciągało. Zwłaszcza takiego sadystę jakim był Dimitry. Nie okazał jednak swych rozmyśleń, a wciąż miał na ustach delikatny acz przyjazny wyraz.
- Może opowiesz mi coś o sobie Neitoshi? Skoro mamy być współlokatorami...
Powrót do góry Go down
Neito

Neito


Liczba postów : 57
Join date : 15/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimePon Gru 17, 2012 8:08 pm

'Kiedy zauważyłem, ze on też patrzy w moje oczy, poczułem się trochę zmieszany. Błądziłem wzrokiem po całym pokoju. - Mogę opowiedzieć. - Powiedziałem, dodając po chwili - Tylko co chcesz wiedzieć? Nie lubiłem za bardzo odpowiadać na pytania, ale skoro mam z nim spędzić trochę czasu w jednym pokoju to wypadało by się czegoś dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Dimitry Darow

Dimitry Darow


Liczba postów : 33
Join date : 16/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimePon Gru 17, 2012 8:50 pm

- Na przykład... Gdzie mieszkałeś, co lubisz, czego nie lubisz, jakie masz zainteresowania...? - Wymieniał to, co pierwsze przychodziło mu do głowy.
Powrót do góry Go down
Neito

Neito


Liczba postów : 57
Join date : 15/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimePon Gru 17, 2012 9:03 pm

- Mieszkałem we Francji...lubię horrory...nie lubię ludzi...nie mam zainteresowań, chyba że masochizm można uznać za hobby...- Odpowiedziałem na jego pytania, nico zawahałem się odpowiadając na ostatnie. Odpowiadałem mu krótko i zwięzłowato, nie lubię dużo mówić.
Powrót do góry Go down
Dimitry Darow

Dimitry Darow


Liczba postów : 33
Join date : 16/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimePon Gru 17, 2012 9:24 pm

- Oh, słodko. - powiedział, a słysząc o masochizmie chłopca, w oczach mignął półdemonowi tajemniczy błysk. - 'Więc będzie ciekawie...' - dodał w myślach i usiadł obok niego.
- Opowiedziałbyś mi coś więcej o... swoim zainteresowaniu? Jakiego rodzaju masochizm preferujesz?
Powrót do góry Go down
Neito

Neito


Liczba postów : 57
Join date : 15/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimePon Gru 17, 2012 9:28 pm

- Wszelkiego. - Odpowiedziałem, zdziwiony pytaniem, ale to chyba nie jest dziwne pytanie, rzadko zdarza się mieć współlokatora który lubi czuć ból. mimo to w tym pytaniu wyczułem coś więcej niż tylko ciekawość.
Powrót do góry Go down
Dimitry Darow

Dimitry Darow


Liczba postów : 33
Join date : 16/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimePon Gru 17, 2012 10:19 pm

- Rozumiem... - mruknął lekko się zamyślając, jednak zaraz powracając do świata z tym samym uśmiechem co wcześniej. Jak ładnie się złożyło, że akurat Dimitry uwielbiał znęcać się nad innymi istotami. Zwłaszcza tak, na swój sposób, uroczymi jak Neito. Póki co jednak nie chciał się ujawniać ze swoimi preferencjami i zainteresowaniami...
Powrót do góry Go down
Neito

Neito


Liczba postów : 57
Join date : 15/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeWto Gru 18, 2012 5:58 am

Skoro Dimitry wie o moich powiedźmy,że zainteresowaniach, o ile można to tak nazwać, to też powinienem się czegoś o nim dowiedzieć. Po dłuższej chwili milczenia, zadałem mu pytanie. - A ty...jakie masz...zainteresowania?
Powrót do góry Go down
Dimitry Darow

Dimitry Darow


Liczba postów : 33
Join date : 16/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeWto Gru 18, 2012 7:20 am

No ale skoro już mały zadał takie pytanie, to może coś tam mu zdradzić.
- Cóż... mam dość sporo zainteresowań, głównie związanych z podróżami, książkami, sztuką... - wymieniał, po czym dodał - A jedno z moich innych ''hobby'' na pewno by Ci się spodobało. - powiedział bardziej głębokim, cichszym i jakby kuszącym tonem.
Powrót do góry Go down
Neito

Neito


Liczba postów : 57
Join date : 15/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeWto Gru 18, 2012 3:15 pm

- Innych?... Jakie? - Zapytałem, dalej drążąc w ten temat nie wiem czemu. Jego głos jakby sam prosił o zadanie tego pytania. W sumie nawet nie tek źle się z Nim rozmawia, wydaje się być naprawdę przyjazną osobą.
Powrót do góry Go down
Dimitry Darow

Dimitry Darow


Liczba postów : 33
Join date : 16/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeWto Gru 18, 2012 4:23 pm

Pod nosem wykwitł połowiczny, zadatkowy uśmieszek.
- Bo widzisz... niesamowicie kręci mnie ból; zadawanie go w przeróżnych formach innym istotom. Jestem sadystą. - wyjaśnił, smakując z przyjemnością swe słowa, jednocześnie muskając opuszkami palców skórę szyi chłopaka. Zmrużył powieki delikatnie i zamruczał cicho. Wyobraził sobie jak zaciska dłoń na tej smukłej szyi... aż uśmiechnął się nieco szerzej.
Powrót do góry Go down
Neito

Neito


Liczba postów : 57
Join date : 15/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeWto Gru 18, 2012 4:47 pm

Zaciekawiło mnie to o czym mówił. Lepiej dobranego współlokatora mieć nie mogłem. Po prostu cudownie, już wiem czemu tak dopytywał o rodzaj masochizmu... Pozostawiłem to bez odpowiedzi. Kiedy jego palce znalazły się na mojej szyi, poczułem lekki niepokój, mimo to nie zrobiłem nic co wskazywało by że Dimitry nie może tego robić. Po jego uśmiechu, mogłem się domyślić, o czym właśnie myśli. Skoro już weszliśmy w temat zaburzeń psychicznych bo tak to się w praktyce nazywa zapytałem go: - Wolisz jeśli twoje..."ofiary" są uległe, czy jak... protestują przeciw temu co... robisz?
Powrót do góry Go down
Dimitry Darow

Dimitry Darow


Liczba postów : 33
Join date : 16/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeWto Gru 18, 2012 8:54 pm

Jako, że tak jak miał nadzieję półdemon, chłopiec zupełnie nie protestował, więc Dimitry mógł sobie spokojnie badać jego szyję. W pewnej chwili obejmując ją całą dłonią. Przez zamyślenie nad swą wizją delikatny do tej pory dotyk mimowolnie, wolno zaciskał się coraz bardziej. - To zależy od osoby, ważne by ofiara nie udawała...


Ostatnio zmieniony przez Dimitry Darow dnia Nie Gru 23, 2012 12:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Neito

Neito


Liczba postów : 57
Join date : 15/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeWto Gru 18, 2012 9:09 pm

Kiedy dłoń Dimitry'ego pokryła całą moją szyję, byłem już pewien co chce zrobić. Nie protestowałem. Z początku to było dziwne uczucie, ale z każdą sekundą i traconym przeze mnie oddechem coraz lepsze. Czułem jak cała szyja mi pulsuje, jak mój oddech staje się coraz bardziej powolny i znikomy. Kiedy wiedziałem, ze długo tak już nie pociągnę, bo co jak co jestem tylko człowiekiem, położyłem dłoń na jego ręce, oznajmiając tym, żeby nie przesadził, w tym samym czasie spoglądając mu w oczy. Co było w tym najdziwniejsze? Że nie wydałem z siebie żadnego dźwięku.
Powrót do góry Go down
Dimitry Darow

Dimitry Darow


Liczba postów : 33
Join date : 16/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeWto Gru 18, 2012 9:49 pm

Brunet czuł jak pod coraz bardziej zacieśniającą uścisk dłonią purusza się grdyka, mięśnie przełyku... jak z każdą chwilą wyraźniej pulsuje pod nią tętno. A potem wszystko słabnie... oddech również. Dimitry ze spokojem na twarzy napawał się każdą chwilą słabnięcia ofiary. Lekki, niby miły ale jednak niepokojący śmiech nieprzerwanie gościł na ustach mężczyzny, a oczach miał tlącą się żądzę. Jakby pragnął poczuć miażdżoną tchawicę, widzieć jak sam wydusza z małego ostatnie tchnienie... Tak, na prawdę kręciło to tego półdemona. Nie przesadził jednak i kontrolował tą część siebie. Czując jak na ręce znajduje się drobniejsza dłoń młodzieńca nie posunął się dalej. Bardzo powoli zaczął rozluźniać ucisk, ażeby nie uszkodzić niebieskookiego. Był wręcz zadziwiony, że ten nie wydał dotąd żadnego dźwięku, ani protestu. Złotooki nie dostrzegł także w jego pięknych ślepiach strachu. Fascynujące. Już po chwili gardło mniejszego było wolne od sadysty, który posłał chłopcu zadowolony uśmiech.
- Doprawdy zadowalający z Ciebie 'okaz'. - przyznał z uznaniem. Delikatnie teraz głaskał policzek i szyję chłopca.
Powrót do góry Go down
Neito

Neito


Liczba postów : 57
Join date : 15/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeSro Gru 19, 2012 5:50 am

Kiedy dłoń na mojej szyi powoli się rozluźniała, powoli łapałem oddech. To było naprawdę miłe uczucie, prawdę powiedziawszy miałem z nim do czynienia niewiele razy. Kiedy szyja całkowicie uwolniła się od uścisku Dimitry'ego, odkaszlnąłem delikatnie, czując w dalszym ciągu pulsowanie w okolicach gardła, które z każdą chwilą malało. Jego słowa, mimowolnie wywołały u mnie szczęście, czego i tak nie było po mnie widać. -Dziękuję...o ile jest to komplement. - Odpowiedziałem ma nie, po chwili milczenia.
Powrót do góry Go down
Dimitry Darow

Dimitry Darow


Liczba postów : 33
Join date : 16/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeSro Gru 19, 2012 5:23 pm

W oczach widział u niego lekkie iskierki, jakby szczęścia.
- Komplement i owszem. - powiedział spokojnie i odsunął od niego w końcu rękę. - Miałeś już kiedyś kogoś, kto by się nad Tobą znęcał, czy tylko sam to sobie robiłeś? - zadał pytanie, wciąż uważnie obserwując twarz chłopca.
Powrót do góry Go down
Neito

Neito


Liczba postów : 57
Join date : 15/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeSro Gru 19, 2012 7:05 pm

-Ojciec znęcał się nade mną przez 5 ostatnich lat..,. a potem popełnił samobójstwo. -Stwierdziłem. Wprawdzie zaczęło się od mojego ojca, co nie było jeszcze wtedy przyjemne, ale to już inna nieistotna historia. -Swego czasu miałem chwilę słabości i próbowałem się zabić, ale jak widać nie udało mi się. - Opowiedziałem, spoglądając na swoje nadgarstki. Pod rękawami bluzy, miałem dwa bandaże pod którymi znajdowało się wiele,wiele głębokich blizn. Dimitry'emu to się by się podobało, więc nie szkodzi pokazać. I tak jest pierwszą osobą przed którą się aż tak otworzyłem. Podciągnąłem rękawy bluzy pod łokcie, ukazując tym samym swoje zabandażowane nadgarstki. Prawdę mówiąc ciekawi mnie jego reakcja.
Powrót do góry Go down
Dimitry Darow

Dimitry Darow


Liczba postów : 33
Join date : 16/12/2012

Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitimeSro Gru 19, 2012 8:24 pm

Półdemon słuchał uważnie chłopca. W sumie trochę ciekawiła go historia z ojcem, chciałby aby chłopiec ją jakoś rozwinął, jednak stwierdził, że będzie miał jeszcze czas o to dopytać. Słysząc, że chłopak miał za sobą nieudaną próbę samobójczą, bardziej się właśnie tym zainteresował. Spojrzał z zamiłowaniem na bandaże, które młodszy przed nim odkrył. Dotknął ten na jednej z rąk blondyna i przesunął po nim. Nie pytając go o zgodę, zaczął odwijać opatrunki. W sumie nawet nie miał zamiaru. Gdy złotym oczom ukazały się gęsto usiane, piękne blizny, wyraźnie odcinające się na jego skórze. Mężczyzna na ten widok uśmiechnął się.
- Mmm... Pasują do Ciebie. - stwierdził, gładząc ich karbowaną fakturę i patrząc na chłopca. - Chciałbym sam tak Cię pociąć, zobaczyć twoją słodką buzię, gdy krzywi się w bólu... gdy sypię Twe rany solą lub pażę je gorącym płomieniem. Twoje łzy są zapewne cholernie ekscytujące. - zamruczał patrząc chłopcu w oczy.


Ostatnio zmieniony przez Dimitry Darow dnia Sro Gru 19, 2012 8:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Drugi Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Drugi   Pokój Drugi Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój Drugi
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pokój Pierwszy
» Pokój Drugi
» Pokój czwarty
» Pokój piąty
» Pokój szósty

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Drugie Piętro-
Skocz do: