Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój szósty

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 542
Join date : 08/12/2012
Age : 29

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 3:26 pm

Na ścianach jest piękną mozajkę, jasno-brązowa farba z ciemno brązową , na ścianie tworzy piękne znaki magiczne, każda osoba magiczna może przeczytać słowa "Magia istnieje wystarczy uwierzyć". Wchodząc do pokoju po prawej stronie stoi duża szafa, spokojnie wpakują się do niej dwie osoby. Po prawej i lewej stronie stoją dwa łóżka jednoosobowe. Nad łóżkami wiszą pólki na książki, obok łóżka jest mała szafka. Na ziemi jest duży czarno-czerwony puchaty dywan.Obok lewego łóżka są drzwi do łazienki gdzie jest wanna dwuosobowa, prysznic, umywalka i oczywiście ubikacja.

~Shinji
~Junichi


Ostatnio zmieniony przez Tsuna dnia Sob Sty 12, 2013 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://magia-jest-wsrod-nas.forumpolish.com
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 542
Join date : 08/12/2012
Age : 29

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeWto Sty 08, 2013 3:27 pm

*napis na kartce* Shinji z różnych powodów osbistych zosstaje przydzielony do pokoju szóstego na drugim piętrze. Wszystkie jego rzeczy są w pokoju.
Powrót do góry Go down
https://magia-jest-wsrod-nas.forumpolish.com
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 8:55 pm

Idąc przez las który szedł jak zawsze jakieś małe zwierzątko umarło tym razem to był królik białościenny ((wymyślam xD) i lis długoogonowy,Znalezienie pokoju nie zajęło mu długo,zauważył jedno zajęte łóżko,westchnąl i usiadł na tym wolnym,zdjąl giatarę z barku a bagaż położył na ziemi. Powoli zaczął sięrozpakowywać widząc,że nia ma swojego współlokatora.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 9:00 pm

Wszedłem do pokoju. Kiedy zobaczyłem Współlokatora uśmiechnąłem się - Hej. - powiedziałem i usiadłem na swoim łóżku
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 9:02 pm

Spojrzał na chłopaka który wszedł.
-Witam
Odpowiedział nadal pakując się, krzątał sie po pokoju rozpakowując się i mieć to w końcu z głwy.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 9:03 pm

Patzrył na niego z uśmiechem - Jestem Shinji a ty? - spytał po chwili, wyjmując książkę
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 9:12 pm

- Jestem Junichi
Powiedział algodie kończać pakowaniu, usiadł na łóżku i wyła gitare z pokrowca,zacząl grać na razie bez żadnego celu bo zastanawiał się co zagra.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 9:20 pm

Słuchała Swojego współloaktora z zachwytem - Pięknie grasz - powiedzial patrząc w jego oczy
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 9:26 pm

- Pięknie ? znasz sie na muzyce ?
Spytał ciekawy przestając grać. Chciał usłyszeć chłopaka bo dzieliła ich odść spora odległość.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 9:36 pm

- Trochę...
Powiedziałem i podszedłem do jego łóżka i usiadłem na nim - Ale rzadko kiedy coś mi się spodoba. Nie musisz przestawać grać - powiedziałem znowu z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 9:38 pm

Kiedy chlopak podszedł i usiadł na ustach Junichi pojawił się nieznaczny cwany uśmiech.
- chcesz coś kokrentego ?
Spytał lagodnie przybliżajać swojatwarz do twarzy chłopaka,uśmiechnąl się pokazując kły.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 9:41 pm

Spojrzałem na niego i tez pokazałem kły - Może.... - powiedziałem z cwanym uśmiechem i lekko oddaliłem twarz
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 9:45 pm

"wapmir jak miło" pomyślał widząc kły, odsunąl się i zaśmiał siecicho.
-okej sam coś wybiore
Powiedział lagodnie i zacząl grać "w give you my hart" z lekkim uśmiechem grał na gitarze.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimePon Sty 14, 2013 7:33 pm

Kiwnałem głową.Kiedy zaczął grać słuchałem go uważnie, grał naprawdę pięknie. - Ślicznie
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimePon Sty 14, 2013 7:38 pm

- Nie przerywaj mi
Mruknąl cicho grająć dalej.ie lubił kiedy ktoś mu przerywał bo wtedy robiło się nie miło,ależe piosenka się kończyła Jun wyciszył instrument i usmiechnal sie lekko.
-Przepraszam ale nie lubie jak ktos mi przerywa
Powiedzial lagodnie.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimePon Sty 14, 2013 7:51 pm

Kiedy kazał mi nie przerywać, od razu zamilkłem. Spojrzałem na niego kiedy skończył z uśmiechem - Nic się nie stało
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimePon Sty 14, 2013 7:55 pm

- Jestem czasami za bardzo narwany więc nie fochaj sie na mnie dobra ?
Uśmiechnął sie i poczochrał jego włosy.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeWto Sty 15, 2013 7:29 pm

- Nie focham się - Uśmiechnąłem się i wróciłem na swoje łóżko
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeWto Sty 15, 2013 8:29 pm

- to dobrze
Uśmiechnął się i odłożył gitarę na miejsce. Położyłsię wygodnie na łóżku spoglądając na chłopaka.
- czym się interesujesz?
Spytał ciekawy, no żeby nie było trochę Juni kultury od siebie wymaga.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSro Sty 16, 2013 4:17 am

Spojrzałem na niego i pomyślałem chwilę - Tatuażami i piercingiem....- powiedziałem po czym uśmiechnąłem się słodko
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSro Sty 16, 2013 1:34 pm

"ciekawy" osobnik pomyslał spoglądając na chłopaka.
-ja gram na gitarze jak widziałeś,szkicuję i czasami śpiewam no i flirtuje
Uśmiechnął się flirtownie do chłopaka.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSro Sty 23, 2013 6:34 am

Usmiechnąłem się do niego i znów usiadłem na łóżku - Może gdzieś się przejdziemy?
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSro Sty 23, 2013 1:02 pm

- a gdzie chcesz ?
Spytał ciekawy przyglądajac się chłopakowi.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeSro Sty 23, 2013 4:18 pm

Uśmiechnąłem się w jego stronę - Zaskocz mnie i coś wymyśl.
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitimeCzw Sty 24, 2013 7:07 pm

-zaczarowane jezioro ?
Powiedział pierwsza mysl która przyszła mu do głowy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój szósty Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój szósty
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pokój szósty
» Pokój Pierwszy
» Pokój Drugi
» Pokój Trzeci
» Wodny pokój nr 1.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Drugie Piętro-
Skocz do: