Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój szósty

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeNie Lut 17, 2013 5:10 pm

- o co mnie prosisz ?
Spytał zadowlony wsuwajac rękę pod bieliznę chłopaka i zaczął uugniatać jego głowkę mskosci zaczynając bawić sie drugim sutkiem chłopaka.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeNie Lut 17, 2013 5:12 pm

Znów jęczałem głosno - Proszę daj się już dotykać.....
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeNie Lut 17, 2013 5:18 pm

- a co jeżeli nie ?
Uśmiechnał się zniżając pocałunki na brzuch i podbrusze w okolicach męskosć dosć zwinnie omijaąc drastyczny punkt chłopaka ,zaczyanajc reka poruszac na jego meskosci.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimePon Lut 18, 2013 4:41 pm

Jęczałem i wyginąłem się bardzo podniecony. Zacząłem całować go po szyi i objąłem go rękami mimo zakazu. On teraz był najmniej ważny
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimePon Lut 18, 2013 6:13 pm

Czując dotyk chłopaka zachichotal widząc że nie mógł już wytrzymać, zdjąl bielizna chlopaka i zaczał lizać jego czubek męskosći po chwili zassal się mocno na jego główce jezykiem intensywnie lizac czubek jednym palcem zaczal draznic jego wejscie po chwili wkaldajac jeden palec i poruszajc nim.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeWto Lut 19, 2013 10:09 am

Zajęczałem z bólu, ale i wielkiej przyjemności. Odciągnąłem go od swojego członka i pocałowałem - Proszę nie drażnij mnie - mruknąłem dysząc. Rozpiąłem jego spodnie i zsunąłem razem z bokserkami
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeWto Lut 19, 2013 2:08 pm

- przecież tego nie robie
Zachichotał widząc co chłopak robi
- i co teraz?
Uśmiechnął się zaczynając poruszać energicznie palec w jego wnętrzu.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeSob Lut 23, 2013 9:25 pm

-Robisz - powiedziałem. Pochyliłem się nad jego penisem i lekko musnąłem ustami, by potem wziąć go całego do ust, od razu poruszając głową
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeSob Lut 23, 2013 10:42 pm

- nie prawda
zachichotal,czujac jezyk chlopaka cicho zamtuczal lecz po chwili jeknal glosno i zamknal oczy odchylajac glowe do tylu czujac niesamowita rozkosz, oraz to ze sie powoli podnieca.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeNie Mar 10, 2013 5:29 pm

Zassałem się na jego główce. Czując że mu się podoba zwiększyłem pieszczoty.Sam zacząłem się podniecać, co było widać
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeWto Mar 12, 2013 3:56 pm

Zacząl oddychać szybciej przez usta to co robił chłopak, połozyl reke na wlosach chłopaka spoglądajac na niego i usmiechajac sie łobuzersko.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeWto Mar 12, 2013 4:17 pm

Językiem bawiłem się na główce. Spojrzałam na niego i przyspieszyłem zadowolony że mu się podoba
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeWto Mar 12, 2013 4:19 pm

Zacisnal palce na wlosach chlopaka pojekujac coraz glosniej czujac ze stal sie naprawde twardy z podniecenia.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeWto Mar 12, 2013 4:43 pm

CZując że ten jest twardy wyjął go z ust i usiadł mu na kolanach nabijając się powoli na jego członka
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeWto Mar 12, 2013 7:11 pm

widzącco robi chłopak złapał go w pasie i zaczął mu pomagac nabijajac się na jego własną twardą męskość.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 08, 2013 6:56 pm

Jęknąłem głośno kiedy nabiłem się do końca. Zacząłem go namiętnie całować
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 20, 2013 4:23 pm

Zaczal odwzajemniac jego pocalunki, zaczal ugniać i macać jego pośladki pomagajac mu sie poruszać.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitimeSro Cze 26, 2013 7:52 pm

Zaczął całować jego szyje i obojczyki. od razu szybciej się nabijając
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój szósty - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój szósty   Pokój szósty - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój szósty
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Pokój szósty
» Pokój Pierwszy
» Pokój Drugi
» Pokój Trzeci
» Wodny pokój nr 1.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Drugie Piętro-
Skocz do: