Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Smocza Jama

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 3 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 9:51 pm

Uśmiechnąłem się przyjacielsko i objąłem jak ojciec.
-Nie masz za co przepraszać. Każdy może zapomnieć. - przeczesałem dłonią jego blond włosy.
Zwłaszcza po takich przeżyciach. W końcu nie na codzień chcą wyrzucić cię z domu.
- Mam propozycje. Pomóc Ci z dekorowaniem wnętrza groty? -zapytałem z radością w głosie.
Zawsze lubiłem takie prace.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 11, 2012 6:17 am

-Po co ozdabiać? Przecież przyjdą i znów wszystko spalą... Mam nadzeje ze roża przeżyła....-mrukjąłem mu wlaściwe w tors. Ciesze sie ze mam doła a nie ze jestem wciekły bo wybiłbym okrutnie caaałą wioske bez litośnie bo taki właśnie byłem. Czasem się czułem jak bym miał ozdwojenie jaźni... Heh....
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 12, 2012 5:45 pm

Westchnąłem ciężko.
-Jeżeli będziesz tak myślał to nic nie będzie miało sensu. - obejmowałem go cały czas. - Może pora jakoś ukryć tą jaskinię? W końcu mamy jakieś magiczne umiejętności, możemy się postarać, żeby nie była dostępna dla ludzi.
Nieświadomie głaskałem go po blond włosach.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 3 Icon_minitimeCzw Gru 13, 2012 5:56 am

-Smoki to na tyle poterzne istty że nie dostają umiejetności barier... Musimy sami sobie zawsze radzić.. W ogóle magią żadko się posługujemy... Jednak można udekorować jaskinie jak ta będze chowana przed ludzki-uśmiechnąłem się lekko i po chwili elf lerzał na mnie a ja na plecach. Zacząłem głaskac go po pleach
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 3 Icon_minitimeNie Gru 16, 2012 3:37 pm

-Jeżeli chcesz to barierą mogę się zająć ja. - powiedziałem cicho, wtulając się w niego.
Dawałem mu się głaskać, mrucząc przy tym cicho. Przyjemnie.
- Jak się czujesz? -zapytałem smoka po chwili milczenia.
Mam nadzieję, że jest z nim trochę lepiej.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 3 Icon_minitimeNie Gru 16, 2012 5:06 pm

-dobrze... bili troche ale przejdze... mam taką nadzeje.... -uśmiechnałem się szeroko do niego i musnałem jego usta
-Diego... czemu taki dla mnie jesteś... czemu chciałeś mnie zachecić tym że oddasz mi swoje ciało?
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 3 Icon_minitimeNie Gru 16, 2012 9:32 pm

Zarumieniłem się nieznacznie, kiedy zadał mi to pytanie. I co ja mam mu odpowiedzieć.
- Domyśliłem się, że od tak smok nie zaprasza gości. Więc masz w tym jakiś interes. A to było pierwsze, co mi przyszło do głowy. Poza tym jestem bojownikiem o dobro i sprawiedliwość na świecie i zrobię wszystko, żeby pomagać wszelkim magicznym istotom. - odpowiedziałem po chwili namysłu.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 18, 2012 7:05 am

-Jesteś dość puszczalskim bojownikiem...-tak moja szczerość która powala- każdemu byś się oddał cz ta propozycja się tyczyła mnie?-sptałem ieniem. Czymja jestem no. wyrazinym zaciekawnx
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Smocza Jama - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Smocza Jama
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Smocza Jama Czarnego Smoka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Obrzeża Miasta :: Mroczny Las-
Skocz do: