Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Smocza Jama

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 2:46 pm

Potrzebowałem duzo energi i mięsko które się trawiło wydzielało gaz który sobie frunął do drugich płuc i dzięki temu w postaci smoka bez =żadnych czarów i męczarni mogłem zać ogniem. Nie duzo było potrzabwa by resztki byly rzucone przezemnie gdzieś w las. Sam tyam poszedłem napić się. Jak wruciłem już cz czystym pyskiem połorzyłem się przed elfem by teraz swoje procesy sie odbyły. Z zaciekawieniem patrzyłem na to co robi
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 3:02 pm

Bawiłem się dalej, nie zważając na to, że smok już wrócił. Po długiej chwili z nasionka wyrosła róża o nienaturalnym, turkusowym kolorze. Wyszedłem na zewnątrz i wkopałem ją obok groty. Wyglądała dziwnie, ale mi się podobała.
- Nie zapomnij jej podlewać. - powiedziałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 3:08 pm

Mi też. Lubiłem wyjatkowe rzeczy Pokiwalem łepkiem na tak ze nie zapomne. Ciekawilo mnie czy wróci.... Bo chyba teraz ghdześ pójdze prawda? Ma to czego chciał. Ja z resztą i tak bym chciał sie zdrzemnąć... A tak przy goścu to głupio...
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 3:12 pm

Wróciłem jeszcze na chwilę do jego groty.
- Widzę, że jesteś zmęczony. W takim razie pójdę już. Jeżeli chcesz to jeszcze kiedyś Cię odwiedzę. W każdym razie miło było poznać tak zacnego smoka. - ukłoniłem się z gracją na pożegnanie i czekałem na zgodę, że mogę się oddalić.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 3:15 pm

-Nazywam się Jacke.... -szepnąłem spokojnie. Podałem mu swoje imię... widzał moje ludzkie wcielenie wiec powinen domysleć się ze chce by przyszedł jeszcze
-Żegnaj... jak bedzesz chciał... przyjdz jeszcze....
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 3:40 pm

- Wpadnę jutro. Obiecuję. - uśmiechnąłem się szeroko.
Odwróciłem się na pięcie i szybkim krokiem odszedłem w stronę budynku, w którym mieszka. Obiecałem, że wrócę. I wrócę. Nie chciałem zostawiać go w samotności. Ja chociaż miałem książki i współlokatora. On wydawał się strasznie samotny.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 3:47 pm

Obiecał... Miałem nadzeje ze naprawde wruci. Polorzyłem łep i zasnałem. rano porwałem pare stworzeń z ololicznej wieoski by zjeść. Później znów spać... I obudziły mnie krzyki i ogień... Podpalili siano na którym leżelem. Skryłem sie w zakamarkach groty jako człowiek patrząc przerażony na dopalajace się siano... Łapki, nogi i brzuczek miałem oioaony... Gardło też. Wiem.... głoupie to jak na smoka jednak my też mozemy sie popażyć... szczególnie nie swoim oginiem
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 3:59 pm

Jak obiecałem, tak zrobiłem. Nigdy nie łamię danego słowa, dlatego tak rzadko coś komuś obiecuje. Do mojego wrażliwego nosa dotarł zapach spalenizny. Wbiegłem do środka. Ślady ludzi. Cholernie źle. Ludzi już tu nie było. Wywąchałem smoka i ruszyłem do niego biegiem. Przekląłem pod nosem, widząc w jakim jest stanie.
- Zostań tu. - poleciłem mu tonem nie znoszącym sprzeciwu.
Przyniosłem trochę wody i leśnych roślin. Złapałem za kamień, w którym spokojnie można było utrzeć coś na nim. I wziąłem się za robienie "maści" z roślin. Po chwili okładałem nią ciało chłopaka.
- Wszystko dobrze? - zapytałem zmartwionym tonem.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 4:11 pm

łezki leciały mi z oczek ak same z siebie. Nie miałem zamiaru sie ruszyc... Bolało mnie... Na szczescie włosy sie nie spaliły. Muszę jeść... Nawet jako człek mam bardzo wszytbki przepływ wszystkiego więc ciągle łarze głodny... Dalem mu sie wysmarować tymi maściami czy cus... Nie myślałem teraz zbyt logicznie. Wydałem z siebie cichy i piskliwy dzięk jak spytał czy dobrze
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 4:21 pm

Wiedziałem, że może to być dla niego bolesne.
- Ćśś... Będzie dobrze... - pogłaskałem go po włosach. - Daj mi jeszcze chwilkę.
Zrobiłem coś w stylu naparu. Wiedza alchemiczna bardzo się przydawała. Przyszedłem z nim do smoka.
- Pij... - przyłożyłem mu "naczynie" do ust. - Wiem, że może to być trochę nieprzyjemne, ale potem będzie lepiej.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 4:32 pm

Nie.... nie chciałem pić.... Ble.... Sam zapach mnie odpychał. Odwruciłem łepek zniesmaczony kulac się bardzej
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 4:37 pm

Nadąłem policzki niezadowolony.
- Nie narzekaj, że będziesz się dłużej z tego wylizywał. - odłożyłem naczynie na bok.
Może co innego go przekona. Muszę nad tym chwilę pomyśleć.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 5:25 pm

patrząc w dół zerkałem na elfa patrząc jak kmini by mi dać to.... Nie chciałem... nie lubiełem... bałem sie/....
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 5:33 pm

Spojrzałem na niego ze smutkiem.
- Proszę... Wypij to... W zamian... Cholera... Zrobię co zechcesz... - uśmiechnąłem się niezręcznie.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 5:55 pm

spojrzałem na niego smutnymi oczkami... Nie pewnioe przysunąłem pyszczek do naczynia. Wysunałem jezyk i liznąłem wywaru. Tylko się kawsiłem i bardzej skuliłem w sobie. Pasudctwo
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 6:34 pm

Tupnąłem ze złością, widząc jak się krzywi.
- Cholera, jeżeli to wypijesz, to kurcze obiecuję, że... Że... Cholera! Pójdę z Tobą do łóżka!
Sam nie wiem, czemu to powiedziałem, ale dopiero po chwili pomyślałem nad sensem tych słów. A jeżeli on nic do mnie nie czuje i nie chce? Trudno. Gorzej, jeżeli chce. W każdym razie nie mogę złamać obietnicy.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 6:38 pm

-Tym bardziej nie chce...-mruknąłem kulac sie. Nie chciałem go wykorzystywać... bo to było dziwkarstwo.
-Nie chce zebys szedł ze mną się kochać po palnąłeś głupotę... -uśmiechnałęm się mimo wszystko bo był seksowny... Jednakowosz nie chciałem go wykoszystywać no. Spojrzałem na niego tylko ze smuteczkiem
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 6:42 pm

-Powiedziałem, że to zrobię, a ja słowa nie cofam. - złapałem go a podbródek i pocałowałem, ale po chwili się wycofałem.
Nie potrafię tego zrobić jakoś specjalnie szybko. Po prostu potrzebowałem też jakiejś reakcji z jego strony. Westchnąłem cicho i położyłem się obok niego.
- Skoro nie to lecz się własnymi sposobami. Myślałem, że dorosły smok nie zachowuje się jak dziecko.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 6:50 pm

-jestem dziwny.... -mruknałęm i wziałem to naczynie. Wypiłem to mocno się krzywiac. Po tym połorzyłem sie wraz z nim.
-Na górze jest łóżko.... Wysciełałem juz je futrami... Mam nadzeje ze nie spaliły się...-mruknąlem cicho zerkajac na półkę skalną która teraz wydawała się nawet duża
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 6:53 pm

Zarumieniłem się aż po czubki uszu widząc, jak wypija wszystko. Czas dotrzymać obietnicy.
- Sprawdzę. Poczekam tam na Ciebie. - uśmiechnąłem się szeroko i wskoczyłem na półkę skalną.
Futra były zwęglone, ale nie spalone. Czyli wszystko okay. Rozłożyłem się na nich wygodnie, czekając na niego. Dopiero po chwili coś mnie olśniło.
- Pomóc Ci wejść? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 7:04 pm

-nie, poradze sobie! -po chli wyrosły mio z pleców skrzydła. Podleciałem tam. Połorzyłem sie na łózku obok niego
-Nie chce się z toba kochać.... -powiedzałem spokojnie okrywajac sie jednym futerkiem
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 7:07 pm

Westchnąłem cicho.
- Nie będę protestował. - znów rozłożyłem się wygodnie. - W każdym razie mogę Ci jakoś pomóc?
W końcu nie był w najlepszym stanie, ale co będę o tym gadał. Chyba można było to zauważyć.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 7:13 pm

-nie... Polerz ze mną... nie chce byc sam.... -Schowałem skrzydełka i przytuliłem sie do elfa. Czasem zachowywałem się jak dziecko... To była moja wada. Wielka wada....Wtulałem sie lekko jak dzieciątko.
-Jak sie nazywasz ?
Powrót do góry Go down
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 7:18 pm

- Diego. Diego Tizil. - przedstawiłem się po raz kolejny i objąłem go delikatnie.
Nie rozumiałem tego pytania, ale nic nie powiedziałem. Zamknąłem oczy i objąłem go nieco mocniej, ale nie jakoś specjalnie mocno. Na tyle, żeby czuł, że go przytulam.
Powrót do góry Go down
Jacke.

Jacke.


Liczba postów : 37
Join date : 09/12/2012

Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 7:23 pm

-Diego.... Starosć nie radosc... głupi ja,... ty juz mi sie przedstawiłeś... Przepraszam.... -wtliłem sie mocniej. Coraz cześciej zapominałem... coraz czesciej dawałem sie ponosić bestialskiej cześci... wzrok... słuch sie coraz mocniej psł... dziecinniałem. Cyba już wszystko kończyło...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Smocza Jama - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Smocza Jama   Smocza Jama - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Smocza Jama
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Smocza Jama Czarnego Smoka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Obrzeża Miasta :: Mroczny Las-
Skocz do: