Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

  Zaczarowane jezioro

Go down 
+5
Goku
ChiChi
Venzis
Tsuna
Torazo
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Goku

Goku


Liczba postów : 14
Join date : 24/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 1:49 pm

- umiko-san jakie ładne imię
Powiedział wesoło lecąc blizej chłopaka by mu się przyjżeć.
- jesteś rybą ?
Spytał ciekawy spoglądajac na nogi chłopaka.
- miałeś taaaaaaki długi ogon
Swoimi małymi rączkami chciał pokazać jaki długi był ogon chłopaka rozeszrzajac szeroko rece. Uśmiechnął się szeroko do chłopaka.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 1:56 pm

Zaśmiałem się lekko na pytanie chochlika i spojrzałem na niego z lekkim uśmiechem.
-Jestem trytonem- powiedziałem spokojnie -Czyli w połowie istotą wodną, tudzież rybą- zaśmiałem się i ubrałem do końca po czym przeczesałem palcami włosy.
-Podobał ci się mój ogon?- spytał od tak sobie.
Powrót do góry Go down
Goku

Goku


Liczba postów : 14
Join date : 24/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 1:59 pm

- jak fajnie
Powiedział wesoło i podleciał blisko chłopaka przyglądajac sie zbliska jego twrzy
- ale uszy masz jak elfy
Powiedzial przygladajac sie im
- tak bardzo ladny ogon masz
Powiedział wesoło latajac tu i spowrotem przed twarza chlopaka.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 2:05 pm

Uśmiechnąłem się delikatnie widząc jak lata przed moją twarzą.
-Nie widziałeś nigdy trytona?- spytałem ciekaw. No bo skoro jest tu tyle magicznych istot to i tryton chociaż jeden powinien być, ale może się mylę? Może jestem tutaj pierwszy?
Powrót do góry Go down
Goku

Goku


Liczba postów : 14
Join date : 24/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 2:09 pm

- nie, jestes pierwszy
Powiedział wesoło stojąc przed twarzą chłopaka mysląc nad czymś po chwili zaczął czegoś szukać w swojej małej torbie intensywnie.Z lekkim uśmiechem spoglądał na chłopaka
- Mam
Powiedział wesoło wyjmując pierścien niebieski z na górze rysunek trytona tylko pomniejszony kilka razy, kiedy Goku wycignal go pierscin ziweszyl sie i musial go trzymac dwoma raczkami po chwili znizyl lot i pierscien polozyl na reke chlopaka.
- to mój prezent ode mnie dla ciebie
usmiechnal sie wesolo.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 2:18 pm

Spojrzał ciekawy na chochlika kiedy ten zaczął szukać czegoś w swojej torbie. Kiedy wyciągnął pierścień obserwowałem uważnie co z nim zrobi, a on podleciał i mi go wręczył. Podniosłem go aby dokładnie obejrzeć i uśmiechnąłem się delikatnie.
-Dziękuję, jest piękny- powiedziałem i pogłaskałem chochlika palcem po jego małej główce aby nie zrobić mu krzywdy.
Powrót do góry Go down
Goku

Goku


Liczba postów : 14
Join date : 24/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 2:33 pm

Uśmiechnął się wesołoczujac dotyk chłopaka
- Nie ma sprawy jeżeli jesteś tu pierwszy raz dostaniesz prezent od chochlika
Powiedział wesoło uśmeichajac się do chłopaka.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 2:37 pm

-Więc każdemu kto tu przychodzi dajesz prezenty?- spytałem patrząc na niego z uśmiechem. Znów spojrzałem na taflę wody. Ah, jaka piękna. Założyłem pierścień na palec i znów zdjąłem ubrania przybliżając się jeziora.
-Pozwolisz, że popływam?- powiedziałem do chochlika z uśmiechem po czym wskoczyłem do wody. Wypłynąłem już z ogonem i zacząłem dryfować spokojnie na wodzie.
Powrót do góry Go down
Goku

Goku


Liczba postów : 14
Join date : 24/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 2:44 pm

- Zgadza sie
Powiedział wesoło do chłopaka widząc,że ten się rozbiera zdiwł się jednak kiedy wskoczył do wody uśmeichnął sie szeroko i podlecił do chłopaka.
- jakie piękny
Powiedział zachwycony spoglądajac z góry na ogon chłopaka,
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 2:51 pm

Spojrzałem na chochlika i uśmiechnąłem się.
-Symbol władzy- powiedziałem kiedy zaczął podziwiać mój ogon. Wpłynąłem pod wodę i po chwili wyskoczyłem z niej i znów z pluskiem wskoczyłem z powrotem.
Powrót do góry Go down
Goku

Goku


Liczba postów : 14
Join date : 24/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 3:03 pm

Przygladał się wszystkiemu z biezpiecznej odległości by nie zostać zmoczonym przez wodę, uśmiechnął się widząc,że chłopak ma niezłą zabawkę wskakując do wody.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 4:22 pm

Wyszedłem z wody po dłuższej chwili i zacząłem machać ogonem aby wysechł. Kiedy już moje nogi wróciły ubrałem się.
-To ja już będę szedł- powiedział do chochlika z uśmiechem.
-Miło było poznać i dziękuję za pierścień- pomachał mu i odszedł.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Goku

Goku


Liczba postów : 14
Join date : 24/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 6:29 pm

- nie ma sprawy do zobaczenia
Powiedział wesoło odmachując chłopakowi i na nowo wleciał do lasu by ukryć się przed wcibskimi osobnikami.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 22, 2013 11:17 am

Po jakimś czasie dojechaliśmy nad jakieś jezioro. Tak właściwie nie wie czy to tu, ale i tak jest pięknie. Nawet jeśli chodziło o inne jezioro to ja i tak zostaję tutaj. Podoba mi się. Zeskoczyłem z grzbietu Etera biorąc Umiko na ręce jak księżniczkę. Uśmiechnąłem się do niego i cmoknąłem go w nosek. Eter podszedł do brzegu zamaczając jedną łapę w wodzie po chwili jednak odskakując od niej. Oddalił się od jeziora kładąc się pod najbliższym drzewem.
-Pięknie tutaj.
Szepnąłem cicho rozglądając się dookoła.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 22, 2013 11:58 am

Trzymałem się mocno smoka aby przypadkiem nie zlecieć z niego bo upadek raczej miły by nie był. Spojrzałem na Javier'a kiedy zeskoczył ze zwierza i już po chwili trzymał mnie na rękach. Objąłem go za szyję i uśmiechnąłem się słysząc komentarz.
-Prawda, że ładnie- mruknąłem i ucałowałem jego polik.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 22, 2013 12:04 pm

Zamruczałem zadowolony. Uśmiechnąłem się do niego i objąłem pewniej.
-Wskakujemy.?
Spytałem z uśmiechem trącając nosem jego nosek. Zerknąłem w kierunku Etera. Widząc, że się strasznie skrzywił można było od razu stwierdzić, że woda nie jest wcale taka cieplutka. No trudno.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 22, 2013 12:17 pm

Uśmiechnąłem się i spojrzałem na taflę wody.
-Jeśli chcesz- mruknąłem dalej będąc trzymanym przez niego.
Uwolniłem się z jego uścisku stając na ziemi i odwróciłem się do niego zdejmując z niego ubranie z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 22, 2013 12:25 pm

Uśmiechnąłem się cwanie widząc co chłopak robi. Pstryknąłem palcami, a UMiko stał przede mną całkowicie nagi. Jak ja uwielbiam swoje zdolności magiczne. Uśmiechnąłem się i cmoknąłem go w nosek.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 22, 2013 12:31 pm

Rozbierałem go spokojnie aż tu nagle usłyszałem pstryknięcie i nim się zorientowałem stałem już nagi. Nadąłem poliki i spojrzałem na niego.
-Oszukujesz- mruknąłem i rozebrałem go da końca po czym odwróciłem się i pobiegłem w stronę wody.
-Złap mnie- mruknąłem i wskoczyłem do wody.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 22, 2013 12:42 pm

Uśmiechnąłem się do niego i przytuliłem.
-Ja wcale nie oszukuję.
Nadymałem policzki i już chciałem go pocałować gdy ten mi uciekł. Zaśmiałem się wesoło i pobiegłem za nim wprost do jeziora. Wskoczyłem do wody i za sprawą zmiennokształtności od razu ''dorobiłem'' sobie ogon. Pech chciał, że był różowy. Spojrzałem na siebie krytycznym wzrokiem.
-Wyglądam jak Barbie.
Jęknąłem śmiejąc się przy tym.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 22, 2013 4:46 pm

Wpłynąłem pod wodę i po chwili wypłynąłem patrząc na niego.
Spojrzałem na jego ogon i zakryłem usta aby nie wybuchnąć śmiechem.
Niestety nie udało się i już po chwili wybuchnąłem niekontrolowanym śmiechem.
-Jesteś taki słodki- zaśmiałem się łapiąc za brzuch.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 22, 2013 4:57 pm

Zmarszczyłem nos zmieniając barwę ogonu na szafirową. Zerknąłem na Umi'ego i podpłynąłem do niego obejmując go w pasie.
-O patrz..złapałem cię.
Zaśmiałem się i cmoknąłem go przelotnie, wypływając na środek jeziora. Zanurkowałem i zacząłem się rozglądać po dnie. Zerknąłem w stronę jakichś kamieni gdzie czaiła się jakaś ryba wpatrująca się we mnie swoją krzywą mordą. Wytknąłem język i zrobiłem zeza w jej stronę roześmiany powoli wypływając na powierzchnię.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 22, 2013 5:01 pm

Zaśmiałem się i oddałem delikatny pocałunek, a już po chwili Javier zniknął mi z pola widzenia.
Popłynąłem za nim i zacząłem się śmiać pod wodą widząc jego minę. Wypłynąłem obok niego i wtuliłem się w jego tors.
-Kocham cię wariacie- mruknąłem cicho uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Javier Trevor

Javier Trevor


Liczba postów : 196
Join date : 11/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 22, 2013 5:08 pm

Zaskoczony tym, że coś mnie dotyka zerknąłem w tamtą stronę. Widząc Umiko i słysząc jego wyznanie uśmiechnąłem się szeroko i mocno go objąłem.
-Twój wariat.
Cmoknąłem go w mokre włosy tuląc go do siebie.
-Kocham cię.
Szepnąłem cicho i dłonią zarzuciłem mokre włosy do tyłu, bo mi przeszkadzały. Woah.! Chyba po raz pierwszy w ciągu mojego baaaardzo długie życia odsłoniłem twarz. Lubię być demonem. Jakby nie patrzeć mam 9 tysięcy lat na karku i ani jednej zmarszczki. Zaśmiałem się cicho do siebie tuląc Umiko.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitimePią Lut 22, 2013 5:18 pm

Uśmiechnąłem się rozczulony i wtuliłem w niego mocniej. Zerknąłem na niego i rękoma przytrzymałem jego włosy z dala od twarzy.
-Jesteś przystojny- mruknąłem i pocałowałem go mrucząc cicho.
-Nie potrzebnie ukrywasz swoją twarz pod włosami- stwierdziłem i uśmiechnąłem się do niego delikatnie.
-Wiesz jaki jest minus bycia trytonem?- spytałem i spojrzałem na niego, ale nie czekałem na odpowiedź.
-Minus jest taki, że nie mogę kochać się w wodzie- zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





                                       Zaczarowane jezioro - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zaczarowane jezioro
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Obrzeża Miasta :: Zaczrowane jezioro-
Skocz do: