Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

  Zaczarowane jezioro

Go down 
+5
Goku
ChiChi
Venzis
Tsuna
Torazo
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 542
Join date : 08/12/2012
Age : 29

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimePon Sty 28, 2013 2:04 pm

Kied krople zaczęły spadać na kwia t tez zaczął zmieniać się na różne kolory lub odcienie niebieskiego.Tsu z zadowoleniem patrzył na kwiaty.
-musimy lecieć w wy dwoje scohwajcie się w lesie
Poprosił łagodnie tsu mimo,że nie widział Goku to pewnie sobie znowu gdzieś zasnąl na trawie.Zacząl sie rozglądać za drugim chochlikiem.
Powrót do góry Go down
https://magia-jest-wsrod-nas.forumpolish.com
Venzis

Venzis


Liczba postów : 184
Join date : 29/12/2012

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimePon Sty 28, 2013 7:23 pm

Spojrzał na chłopaka, wyglądało na to, że czegoś szuka, albo raczej kogoś. Po chwili również zauważył, że nie widać nigdzie drugiego chochlika i zaczął się rozglądać w jego poszukiwaniu. Szkoda, że były takie małe.
Powrót do góry Go down
Goku

Goku


Liczba postów : 14
Join date : 24/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimePon Sty 28, 2013 7:26 pm

Goku że,zawsze był śpiochem to zasnał na trawie i w sumie zakamuflował się niczym kameleon .lecz kiedy poczul na swojej drobnym ciałku deszcz ocknąl się natychmiał i wsleciał do góry zaspany wtulił się w klatke tsuny-samy.
-tsuna ,...sama odwiedź nas później
Poweidział cicho zaspanym glosem czując ,że deszcz się wzmaga i on wraz z chichi muszą wracać do lasu by nie zmoknęli.
Powrót do góry Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 542
Join date : 08/12/2012
Age : 29

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimePon Sty 28, 2013 7:27 pm

Kiedy zobaczył Goku odetchnął z ulgą i przytuliłgo wziął go na ręce i pocałowal w brzuszek.
-wróce ja zawsze wracam
Opwoedział łągodnie z lekkim uśmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down
https://magia-jest-wsrod-nas.forumpolish.com
Goku

Goku


Liczba postów : 14
Join date : 24/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimePon Sty 28, 2013 7:29 pm

-Dobrze to biore chichi i lecimy do lasu
Pwoedział już obudzony i zarumieniony lekko od pocalunku tsyny-samy,wzial chichi za reke i leko sie usmiechnal
-chodź musimy sie schowac
Powiedzial i zegnajac sie z tsuna-sama po raz ostatni odfruneli do lasu unikajac duzych dla nich kropli wody.
Powrót do góry Go down
Venzis

Venzis


Liczba postów : 184
Join date : 29/12/2012

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 29, 2013 7:05 pm

Kiedy mały się wyłonił Ven poczuł niemałą ulgę. Odprowadził jeszcze chochliki wzrokiem, aż zniknęły za drzewami, po czym zauważył, że jego ubranie jest już przemoczone do suchej nitki, z Tsuną pewnie było tak samo.
- No to idziemy
Powiedział do chłopaka i tak też zrobili.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 31, 2013 3:31 pm

-Masz racje - powiedziałem i podziwiałem widoki
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 31, 2013 3:35 pm

Po chwili usiadł na świeżej trawie , wpatrując się w jezioro,niedaleko widzial jak dwójka chłopakow odchodzi lekko się uśmiechnął na ten widok.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimePią Lut 01, 2013 8:10 am

Usiadł obok niego - Znasz ich? Tych chłopków -Spytał ciekawy
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimePią Lut 01, 2013 12:23 pm

- tak jeden nazywa się Tsuna i jest Arcymagiem,a tego drugiego nie kojarze
Odpowiedział z szacunkiem kiedy mowil o tsu,a kiedy o tym drugim to mówił to całkowicie obojętny.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimePią Lut 01, 2013 7:29 pm

Łał. - powiedział zdziwiony, ale zaraz wrócił wzrokiem na Juna
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimePią Lut 01, 2013 9:33 pm

-taaa facet niesmaowity jest i ma ogromna moc
Powiedzial z zaszuckiem usmiechajc sie do shinjiego.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeSob Lut 02, 2013 1:32 pm

Zaśmiał się -Bo uznam że wpadł ci w oko - powiedziałem i usiadłem opierając się o jego ramie.Ziewnąłem cicho
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeSob Lut 02, 2013 1:54 pm

-a co może zazdrosny ?
Spytał ciekawy uśmiechajac sie szeroko.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeSob Lut 02, 2013 11:23 pm

Może tak, może nie....
-mruknąłem i zamknąłem oczy
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 03, 2013 12:44 am

- możę ?
Poweidział zdziwiony zerkajać na chłopaka i westchnąl głośno patrząc na jezioro.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 03, 2013 7:40 pm

Zaśmiałem się -Nie martw się. To był żart
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 03, 2013 9:43 pm

- kiepski żart bo nie dałem sie nabrać
Zaśmiał się wesoło delikatnie obejmując chłopaka ramieniem i głaskajac jego ramię.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeWto Lut 05, 2013 6:35 pm

Ziewnąłem cicho. Spojrzałem na niego i lekko pociągnąłem go za rękaw c- Moglibyśmy iść? Zmęczony jestem
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeWto Lut 05, 2013 8:15 pm

- jasne, ponieść cię ?
Spytał łagodnie glaskając ramię chłopaka.
Powrót do góry Go down
Shinji

Shinji


Liczba postów : 58
Join date : 09/12/2012

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeSro Lut 06, 2013 12:20 pm

Tak - mruknął i znów ziewnął
Powrót do góry Go down
Junichi

Junichi


Liczba postów : 57
Join date : 12/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimeSro Lut 06, 2013 12:40 pm

Zaśmiał ise biorąc chłopaka na ręce jak księżniczke
- no to idziemy
WYszedł wolnym krokiem z lasu.

z/t
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 3:15 am

Po dłuższej wędrówce odnalazłem piękne jezioro. Od razu się uśmiechnąłem szerzej. W końcu woda. Od razu zrzuciłem z siebie ubranie, które zawiesiłem na gałęzi i wskoczyłem do wody. Już od pierwszego z nią kontaktu zamiast nóg pojawił się mój ogon. Popłynąłem na samo dno aby podziwiać piękne istoty tu żyjące. Pływałem dłuższą chwilę po czym wypłynąłem na powierzchnię i dopłynąłem do lądu. Podpierając się rękoma 'przyczłapałem' się do drzewa i położyłem pod nim aby mój ogon wyschnął i moje nogi wróciły.
Powrót do góry Go down
Goku

Goku


Liczba postów : 14
Join date : 24/01/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 12:55 pm

Będąc w lesie przyglądał się nieznajmomemu,widząc jego piękny ogon uśmiechnął się wesoło,czekał pokóki mężczyzna nie wyszedł d wody, widząc że nie ma ogona posmutniał,lecz po chwili wyłonił się z lasu i wesoło latał podlatując do nieznnajmego,kiedy był około metr przed nim uśmiechnął się wesoło.
- Witam nieznajmomy nazywam sie Goku i jestem chochlikiem
Powiedział wesoło i wytarczajco glosno by owy mezczyzna go uslyszał.
Powrót do góry Go down
Umiko

Umiko


Liczba postów : 205
Join date : 14/02/2013

                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitimePią Lut 15, 2013 1:45 pm

Leżałem z zamkniętymi oczami i podrygiwałem lekko ogonem. Kiedy po dłuższej chwili poczułem, że zniknął i pojawiły się moje nogi, wstałem i zacząłem się ubierać, ale po chwili usłyszałem malutki głosić. Spojrzałem się w stronę, z której słychać było głos i zobaczyłem malutką istotkę.
-Witaj, zwę się Umiko, miło mi- powiedziałem i uśmiechnąłem się delikatnie do chochlika.
No proszę, nie wiedziałem, że można tu spotkać takie istoty.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





                                       Zaczarowane jezioro - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowane jezioro                                          Zaczarowane jezioro - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zaczarowane jezioro
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Obrzeża Miasta :: Zaczrowane jezioro-
Skocz do: