Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sklep cukierniczy "Jak w domu"

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Sklep cukierniczy "Jak w domu" Empty
PisanieTemat: Re: Sklep cukierniczy "Jak w domu"   Sklep cukierniczy "Jak w domu" Icon_minitimePon Gru 10, 2012 4:11 pm

Każdy kto lubi słodycze musi tutaj zajrzeć. Słodka woń tych wspaniałych wypieków unosi się z lokalu, grzechem byłoby zignorowanie tych zapachów. Budynek nie jest duży, ale w środku jest przytulny dzięki swojemu wystrojowi. Jasne ściany, ciepłe kolory, przyjemna obsługa i oczywiście przeróżne słodkości. Cóż więcej potrzeba do szczęścia?
Powrót do góry Go down
Jun

Jun


Liczba postów : 14
Join date : 09/12/2012

Sklep cukierniczy "Jak w domu" Empty
PisanieTemat: Re: Sklep cukierniczy "Jak w domu"   Sklep cukierniczy "Jak w domu" Icon_minitimeSro Gru 12, 2012 8:36 am

Gdzieś musiałem się podziać, więc wolnym krokiem skierowałem się w stronę miasta. Do cukierni zwabiły mnie, jak nietrudno się domyślić, niezwykle kuszące zapachy. Niewiele się zastanawiając wszedłem do środka i od razu usiadłem przy stoliku tuż obok okna. Gdy podszedł do mnie kelner, zamówiłem jedynie Semifreddo z białej i ciemnej czekolady oraz kawę latte. Może i jestem z tych, co to 'jedzą i nie tyją', ale opychać się też nie lubię. Kiedy po krótkim czasie otrzymałem swoje zamówienie, nieśpiesznie zacząłem jeść deser, co jakiś czas zerkając na przechodniów na ulicy.
Powrót do góry Go down
Vel Allae

Vel Allae


Liczba postów : 21
Join date : 12/12/2012

Sklep cukierniczy "Jak w domu" Empty
PisanieTemat: Re: Sklep cukierniczy "Jak w domu"   Sklep cukierniczy "Jak w domu" Icon_minitimeNie Gru 16, 2012 5:00 pm

Vel wszedł do cukierni wiedziony przyjemnie słodkim zapachem łakoci. Od razu naszła go ochota na ciasto jagodowe. Będąc więc w środku takowe o d razu poprosił. Zapłacił za nie od razu, a gdy mężczyzna stojący za ladą podał mu zamówienie, podszedł do jednego z pustych stolików gdzieś na uboczu. Nieśpiesznie zaczął delektować się ciastem. Po zjedzeniu nie chciało mu sie jednak siedzieć tu dłużej. Wstał więc i poszedł do zamku...

z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sklep cukierniczy "Jak w domu" Empty
PisanieTemat: Re: Sklep cukierniczy "Jak w domu"   Sklep cukierniczy "Jak w domu" Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sklep cukierniczy "Jak w domu"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sklep Muzyczny
» Sklep odzieżowy
» Sklep Obuwniczy "Suzaku"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Miasto :: Cukiernia-
Skocz do: