Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Szukam cię, szukam i znaleźć nie mogę...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Neko

Neko


Liczba postów : 24
Join date : 12/01/2013

Szukam cię, szukam i znaleźć nie mogę... Empty
PisanieTemat: Szukam cię, szukam i znaleźć nie mogę...   Szukam cię, szukam i znaleźć nie mogę... Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 7:18 pm

Imię: Neko
Nazwisko: -
Data urodzenia: 18 grudnia
Wiek: 17 lat
Rasa: Kotołak/Zmiennokształtny.
Status: Wolny
Uke/seme/seke: Uke
Ulubiony kolor: Biały
Wygląd: Chłopak o drobnej sylwetce, mierzący 182 cm wzrostu. Ma Heterochromię. Jego lewe oko jest szare, a prawe brązowe. Wstydzi się odmiennych oczu, więc brązową tęczówkę zazwyczaj chowa pod długą grzywką. Ma dość długie włosy koloru czarnego, z których wystaje para kocich uszu. Ubiera się na biało. Jego nieodłączną częścią wizerunku jest jasnoróżowa obroża na szyi. Po zmianie przybiera formę kota o krótkim, ale gęstym, czarnym futrze z białą plamką w kształcie serca na lewym boku.
Charakter: Nieśmiały chłopak, który gdy coś go martwi, przybiera postać kota i ucieka od źródła problemu. Jest dość trudnym typem. Nie pozwala się nikomu zbliżać do siebie, unika wszystkich, szukając kogoś komu będzie mógł zaufać. Ceni sobie wolność i samotność. Jest spokojny, póki ktoś nie przekroczy jego przestrzeni osobistej, gdy jednak ktoś to zrobi- denerwuje się, a będąc kociakiem potrafi nieźle skrzywdzić.
Umiejętności/zdolności: Możliwość przybrania formy kota i innych.
Własna historia: Brak
Przyjaciele: Poszukuje
Rodzina: Nie zna.
Ciekawostki:
# Jak każdy kot- lubi drapanie za uchem.
# Ma wadę wzroku.
# Nieśmiały słodki kociak..to tylko pozory, zna wszelakie sztuki walki.

MAGIA


Ostatnio zmieniony przez Neko dnia Pon Lut 18, 2013 9:36 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 542
Join date : 08/12/2012
Age : 29

Szukam cię, szukam i znaleźć nie mogę... Empty
PisanieTemat: Re: Szukam cię, szukam i znaleźć nie mogę...   Szukam cię, szukam i znaleźć nie mogę... Icon_minitimeSob Sty 12, 2013 7:35 pm

Akceptuję pierwsze piętro pokój numer osiem

Życzę miłej zabawy Very Happy
Powrót do góry Go down
https://magia-jest-wsrod-nas.forumpolish.com
 
Szukam cię, szukam i znaleźć nie mogę...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Karty postaci-
Skocz do: