Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lodziarnia~~

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 542
Join date : 08/12/2012
Age : 29

Lodziarnia~~ Empty
PisanieTemat: Lodziarnia~~   Lodziarnia~~ Icon_minitimeCzw Gru 13, 2012 1:39 pm

Opis w budowie
Powrót do góry Go down
https://magia-jest-wsrod-nas.forumpolish.com
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 542
Join date : 08/12/2012
Age : 29

Lodziarnia~~ Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia~~   Lodziarnia~~ Icon_minitimeCzw Gru 13, 2012 1:41 pm

Najbliższa lodziarna jaką widziałem,była dopiero w jakimś dużym centrum handlowymm no nic. Wszedłem do sklepu przywitałem się z sprzedawczynią i poprosiłem pudełko lodów czekoladowych, dla siebie kupiłem gałkę lodów waniliowych na drogę. Zapłaciłem za wszystko i wyszedłem z sklepu wolnym krokiem.

z/t
Powrót do góry Go down
https://magia-jest-wsrod-nas.forumpolish.com
Shizuka

Shizuka


Liczba postów : 23
Join date : 13/02/2013

Lodziarnia~~ Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia~~   Lodziarnia~~ Icon_minitimeSob Lut 23, 2013 9:18 am

Wpadłem jak burza i podbiegłem wesoło do lady, gdzie zza szklanej szyby patrzyły na mnie kusząco kolorowe przysmaki.
-Proszę jedną gałkę miętowo-czekoladowych, jedną pistacjowych, jedną orzechową i niech pani nie siada kiedy pani skończy, ponieważ mój przyjaciel zaraz tu przybędzie. - Uśmiechnąłem się rozbrajająco do sprzedawczyni, i zamachałem ogonkiem. Kiedy dostałem zamówioną porcję zimnej rozkoszy dla podniebienia, przystanąłem sobie koło lady, czekając aż mój towarzysz mnie dogoni. Nie musiałem długo czekać.
Powrót do góry Go down
Neko

Neko


Liczba postów : 24
Join date : 12/01/2013

Lodziarnia~~ Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia~~   Lodziarnia~~ Icon_minitimeSob Lut 23, 2013 10:12 am

ierowałem się w stronę Shizukiego, który jak już można było dostrzec dorwał się do lodów. Z uśmiechem na ustach szedłem przed siebie potykając się o wszystkich i wszystko co znajdywało się po mojej prawej stronie. Z ciężkim westchnięciem po długiej i ciężkiej podróży nieco styrany doszedłem w końcu do chłopaka uśmiechając się szeroko.
Powrót do góry Go down
Shizuka

Shizuka


Liczba postów : 23
Join date : 13/02/2013

Lodziarnia~~ Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia~~   Lodziarnia~~ Icon_minitimeWto Lut 26, 2013 9:57 pm

Odwzajemniłem jego uśmiech jednak... cos było nie tak. Wyglądał na skatowanego, a przecież dwa sklepy dzieliła tylko kilkumetrowa odległość. - Wszystko w porządku? Wyglądasz na lekko,,, zmeczonego.
Powrót do góry Go down
Neko

Neko


Liczba postów : 24
Join date : 12/01/2013

Lodziarnia~~ Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia~~   Lodziarnia~~ Icon_minitimePią Mar 01, 2013 10:04 pm

Zerknąłem na niego zaskoczony pytaniem. Aż tak było to widać.? Westchnąłem cicho.
-Troszkę ciężko mi się chodzi po nowych miejscach.
Szepnąłem spuszczając wzrok na podłogę podkulając nieco ogon. Splotłem palce za plecami kierując uszy do tyłu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lodziarnia~~ Empty
PisanieTemat: Re: Lodziarnia~~   Lodziarnia~~ Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lodziarnia~~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Miasto :: Centrum Handlowe "All In"-
Skocz do: