Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pamiętam, kiedy straciłem rozum. Było coś przyjemnego w tej fazie...

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Pamiętam, kiedy straciłem rozum. Było coś przyjemnego w tej fazie... Empty
PisanieTemat: Pamiętam, kiedy straciłem rozum. Było coś przyjemnego w tej fazie...   Pamiętam, kiedy straciłem rozum. Było coś przyjemnego w tej fazie... Icon_minitimeNie Gru 09, 2012 3:02 pm

Imię: Erin Keary
Nazwisko: Black
Data urodzenia: 19.12
Wiek: Wygląda na 19, a ile ma naprawdę... Cóż to wie tylko on.
Rasa: Demon klasy I
Status: Wolny
Uke/seme/seke: Uke
Ulubiony kolor: Krwista czerwień, głęboka czerń oraz zieleń
Wygląd:
Niewysoki, bo mierzący zaledwie 170cm chłopak o jasnych prawie białych włosach z zielonymi, choć dokładniej mówiąc jadeitowymi „plamkami”, które dodał sobie za pomocą swoich zdolności. Za ich pomocą dodał sobie też kocie uszka. Jego twarz jak i reszta ciała charakteryzuje się delikatnym wyglądem. Już kilka razy pomylono go z tego powodu z kobietą. Drobny nosek, delikatne malinowe usta, to coś, co ludzie dostrzegają później, bo najpierw dostrzegają oni jego oczy, których kolor to zieleń i to nie byle, jaka, bo jej odcień jest tak żywy i głęboki, że można się w nich zgubić. Jego źrenice są pionowe, a tęczówki otacza czarna obwódka. Pod prawym okiem ma czarny tatuaż wyglądający jakby ktoś zranił go pazurem. Pod lewym zaś ma wytatuowaną krwawą łzę.
Charakter:
Uparty chłopak, którego trudno złapać czy zatrzymać przy sobie. Ceni sobie wolność, własne zdanie, to on wyznacza granice. Opiekuńczy dla przyjaciół, okrutny dla wrogów. Nie słucha poleceń, lubi podążać własnymi ścieżkami. Ma swoje zdanie, jednak czasem po prostu uważa, że niektórzy ludzie nie są warci zachodu, by im je przedstawić. Zdarza mu się być złośliwym, ale to jego obrona na zawstydzenie, bo w rzeczywistości Erin jest dosyć nieśmiałą istotką. Chętnie pomaga innym. Uwielbia spędzać czas w towarzystwie osób z poczuciem humoru. Nienawidzi przegrywać, co może mieć związek z tym, że jest bardzo ambitny, bo chciałby kiedyś dorównać swym autorytetom, jakimi są dla niego jego bracia i ojciec. Od dziecka był rozpieszczany przez matkę, która spełniała każdą jego najmniejszą zachciankę, dlatego też nie lubi, gdy traci coś, na czym mu zależy. Nie należy do osób naiwnych, więc nie powinno się liczyć, że będzie się zwierzać osobie, którą krótko zna.
Umiejętności/zdolności:
  • Inokineza (kontrolowanie i manipulacja rzeczywistością)
  • Atmokineza (kontrola pogody,dzięki niej można kontrolować również wodę, powietrze i błyskawice)
  • Chronokineza (cofanie lub zatrzymywanie czasu)
  • Zmiana kształtu
  • Potrafi rozmawiać ze zwierzętami
Własna historia:
Cóż nie wiem jak zacząć... Urodzony w arystokratycznej rodzinie, od najmłodszych lat rozpieszczany przez nadopiekuńczą matkę. Erin dorastał w atmosferze pełnej miłości, choć jego ojciec ze względu na pozycję musiał poświęcać wiele czasu swym obowiązkom zawsze potrafił znaleźć czas dla swej rodziny. Co wcale nie oznacza, że czerwonowłosy miał lekkie dzieciństwo, wręcz przeciwnie pełne ono było różnych nauk, w końcu chłopak bardzo chciał dorównać swemu ojcu. Im starszy się stawał tym bardziej utwierdzał się w przekonaniu, że w swoim dotychczasowym życiu miał wszystko i nawet pomimo tego nie stał się arogancki, co go bardzo cieszy...
Przyjaciele: Brak
Rodzina: Brak
Ciekawostki:
  • Jest biseksualny
  • Nienawidzi koloru różowego
  • Często zachowuje się bardziej jak kot niż człowiek
  • Jego imię jest imieniem damskim, gdyż jego matka marzyła o córce
MAGIA
Powrót do góry Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 542
Join date : 08/12/2012
Age : 29

Pamiętam, kiedy straciłem rozum. Było coś przyjemnego w tej fazie... Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętam, kiedy straciłem rozum. Było coś przyjemnego w tej fazie...   Pamiętam, kiedy straciłem rozum. Było coś przyjemnego w tej fazie... Icon_minitimeNie Gru 09, 2012 3:07 pm

Akceptuje pierwsze piętro pokój numer 3
Powrót do góry Go down
https://magia-jest-wsrod-nas.forumpolish.com
 
Pamiętam, kiedy straciłem rozum. Było coś przyjemnego w tej fazie...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Karty postaci-
Skocz do: