Magia jest wsrod nas
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum o tematyce yaoi
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Diego... Tak... Właśnie tak mam na imię...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Diego

Diego


Liczba postów : 38
Join date : 09/12/2012

Diego... Tak... Właśnie tak mam na imię... Empty
PisanieTemat: Diego... Tak... Właśnie tak mam na imię...   Diego... Tak... Właśnie tak mam na imię... Icon_minitimeNie Gru 09, 2012 1:49 pm

imię: Diego
nazwisko: Tizil
data urodzenia: 14 września
wiek: 25 lat ludzkich
rasa: Mędrzec Elfów
status : Wolny
uke/seme/seke: Uke
ulubiony kolor: Zieleń
wygląd*: Nie wygląda jak klasyczny "dobry" Elf. Jego włosy są ciemne, oczy jasnoniebieskie, a cera szarawa. Wszystko jest efektem lat spędzonych w samotności. Jasnoróżowe usta często się uśmiechają, ale za każdym razem jest to inny uśmiech. Jak u każdego Elfa uszy są wydłużone. Na co dzień ubiera się w wygodne spodnie, jakąś koszulę i narzuca na to płaszcz.
charakter*: Przede wszystkim inteligentny, uczciwy i wyrozumiały. Jest jednym z najmądrzejszych Elfów. Lata nauki nauczyły go wielu rzeczy, teraz nic nie jest w stanie go zaskoczyć. Zachowuje spokój nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Bardzo ciężko wyprowadzić go z równowagi.
umiejętności/zdolności: Panuje nad wodą, ogniem, powietrzem, ziemią i naturą. Potrafi rozmawiać ze zwierzętami i udomowić nawet najstraszniejsze z nich. Telekineza. Telepatia. Teleportacja.
własna historia*: Już od dziecka był bardzo skory do nauki. Całymi dniami siedział w elfiej bibliotece. Nie był więc zdziwiony, że w wieku 23 lat ogłoszono go Mędrcem. Na tym nie skończyło się jego szukanie wiedzy. Przez 2 lata przyswajał ją w najdalszych zakamarkach świata, zapoznając się nawet z najbardziej obrzydliwymi rytuałami. Obecnie jest najbardziej szanowanym Elfem.
przyjaciele: Brak
rodzina ( jeśli jakaś jest ): Za rodzinę uważa wszystkie Elfy, nawet mrocznych kuzynów.
Ciekawostki:
- Jest oburęczny.

Magia


Ostatnio zmieniony przez Diego dnia Nie Gru 09, 2012 5:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Liczba postów : 542
Join date : 08/12/2012
Age : 29

Diego... Tak... Właśnie tak mam na imię... Empty
PisanieTemat: Re: Diego... Tak... Właśnie tak mam na imię...   Diego... Tak... Właśnie tak mam na imię... Icon_minitimeNie Gru 09, 2012 1:51 pm

Akceptuje pierwsze piętro pokój numer 2
Powrót do góry Go down
https://magia-jest-wsrod-nas.forumpolish.com
 
Diego... Tak... Właśnie tak mam na imię...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magia jest wsrod nas :: Karty postaci-
Skocz do: